• KONKURS ORTOGRAFICZNY 2021/2022

• Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w językowych szrankach. Musieli wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu ortografii, poprawnej polszczyzny, ale także intuicją językową.

Mistrzem Ortografii został Oliwier Dubicki (klasa V), II miejsce zajęła Sara Tarnowska (klasa IV), a III- Julia Górska (klasa V).

Zwycięzcom gorąco gratulujemy!

• PODSUMOWANIE AKCJI "KUP PAN SZCZOTKĘ"

• Dzisiaj (22.04.2022 r.) do Fundacji Redemptoris Missio dotarły nasze dwie paczki.

Kilka tygodni temu ogłosiliśmy, że włączamy się do dwóch akcji "Kup pan szczotkę" oraz "Podaj mydło". Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu- za co bardzo serdzecznie dziękujemy :-*

Udało nam się uzbierać 161 kostek mydła, 89 szczoteczek do zębów oraz 41 past do zębów.

• INWESTUJEMY W NASZĄ PLANETĘ

• "INWESTUJEMY W NASZĄ PLANETĘ"- to było hasło przewodnie tegorocznego Światowego Dnia Ziemi.

Nasza szkoła również dołożyła swoją cegiełkę, by uczcić to święto. W tygodniu każda z klas miała do wykonania makietę naszej planety- pomysłowość była wskazana :). Natomiast dziasiaj zakasaliśmy rękawy i przygotowywaliśmy kanapki, pasty, sałatki, szaszłyki, a wszystko z wykorzystaniem kolorowych warzyw oraz owoców.

Na koniec przespacerowaliśmy się w pobliżu naszej szkoły, by choć w małym stopniu uporządkować teren zieleni...

• KONKURS NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ 🐰🐣

• Konkurs rozstrzygnięty, dyplomy oraz nagrody za udział wręczone!

Wyniki przedstawiają się następująco:

KATEGORIA- PRZEDSZKOLAKI:

I MIEJSCE- Adam Tatol

II MIEJSCE- Zuzia Ziółkowska, Kaja Ziółkowska

III MIEJSCE-Kaja Lewandowska

wyróżnienia: Inga i Igor Broniowscy, Julka Lewandowska, Zosia Siebielec, Szymon Uciński

KATEGORIA- KLASA 0:

I MIEJSCE- Anastazja Zdunek

II MIEJSCE- Marcin Sługocki, Igor Sługocki

III MIEJSCE- Emilka Szachnowska

wyróżnienia: Klara Knap, Madzia Lewandowska, Maja Pawlak, Kuba Tatol

KATEGORIA- KLASA I:

I MIEJSCE- Kacper Chruściński, Julek Cyganowski, Zosia Dziadosz

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

• WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH

• Nagrody powędrowały już do uczestników konkursu "Wokół symboli narodowych", którego organizatorem jest Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie. Warto również wspomnieć, że tegoroczna edycja odbyła się pod patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowały dwie uczennice z klasy III- Dorota Homel oraz Iga Kotowska.

Pierwsza z nich zdobyła maksymalną liczbę punktów i zostałą nagrodzona zestawem artystycznym, nerką biodrową, plecakiem oraz grą "Miś Wojtek".

Druga dziewczynka osiągnęła wynik mieszczący się w drugim przedziale, otrzymujac nerkę biodrową, plecak, kredki.

Serdecznie gratulujemy!