• #napomocUkrainie

• W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie organizacje humanitarne rozpoczęły szereg zbiórek. My również dołączamy do działań Polskiego Czerwonego Krzyża. Nie chcemy być obojętni na wstrząsający los naszych sąsiadów, dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa o pomoc.

Polski Czerwony Krzyż ogłasza zbiórkę darów rzeczowych pod hasłem #napomocUkrainie

Zbieramy:

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

Na pomoc czekamy do 4 marca 2022 r.

W POROZUMIENIU Z RADĄ SOŁECKĄ NAWROCKA ORAZ PANIĄ SOŁTYS- W SZKOLE URUCHAMIAMY PUNKT ZBIÓRKI DARÓW RÓWNIEŻ DLA MIESZKANCÓW OKOLICZNYCH WSI. POTRZEBNE PRODUKTY MOŻNA ZOSTAWIAĆ W SZKOLNYM HOLU.

ZEBRANE DARY ZOSTANĄ PRZEWIEZIONE DO PUNKTU W MYŚLIBORZU.

LICZYMY NA WSPARCIE!

• "KUP PAN SZCZOTKĘ"

• Przyłączamy się do akcji prowadzonej przez Fundację Redemptoris Missio z Poznania.

W jaki sposób możemy pomóc?

Darując:

• pastę do zębów

• szczoteczkę do zębów

• mydło w kostce

I najważniejsze...

Wasza pomoc trafi do afrykańskich dzieci, chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli za pośrednictwem wolontariuszy, którzy pracują na misjach lub pocztą (drogą morską).

Na Wasze wsparcie czekamy do 18 marca 2022 r. Dary możecie przynosić do opiekunów szkolnego wolontariatu.

• BAL KARNAWAŁOWY👮‍♂️👩‍🍳👨‍🔧👨‍🔬🧛‍♂️🧙‍♂️

• Karnawał to wdzięczna tradycja przepełniona zabawą, tańcem oraz muzyką. W naszej szkole nasi najmłodsi uczniowie (przedszkolaki oraz uczniowie I- III) również kultywowali ten stary zwyczaj. Co prawda tego dnia odbyły się aż 3 imprezy, ale każda z nich miała swój wyjątkowy klimat. Na pewno na żadnej nie zbrakło dobrego humoru, pozytywnej energii oraz niespożytych sił 😎. Nie sposób wymienić i zliczyć wszystkich postaci, ale możemy zapewnić, że pod tym względem było bardzo kolorowo oraz różnorodnie.

• POWRÓT DO NAUKI STACJONARNEJ

• 9 lutego br., w Ministerstwie Zdrowia odbyła się konferencja prasowa z udziałem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego. W czasie spotkania została ogłoszona informacja, że uczniowei klas V- VIII wracają do nauczania stacjonarnego od 21 lutego br.