• Informacje o projekcie

• Od 2 X 2017 r. w naszej szkole odbywają się zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu „NabywaniekompetencjikluczowychwszkołachpodstawowychnaobszarachwiejskichGminyMyślibórz” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Uczniowie, którzy zadeklarowali udział w projekcie oraz spełnili kryteria rekrutacji, mogą teraz nabywać nowe umiejętności, utrwalać wiadomości oraz rozwijać wiedzę z kluczowych przedmiotów tj. z matematyki, przyrody, informatyki i języka obcego. Ponadto każdy uczestnik projektu został objęty doradztwem edukacyjno- zawodowym. W naszej szkole do projektu przystąpiło 27 uczniów/ uczennic z klas IV-VI oraz 1 nauczycielka. Projekt trwa do końca czerwca 2018 r. Mamy nadzieję, że przy eksperymentach naukowych czas upłynie Wam szybko, miło i pożytecznie.